Uczniowie zatańczyli w bytomskim porcie

Czytaj dalej
Fot. Daria Sitarz
Daria Sitarz

Uczniowie zatańczyli w bytomskim porcie

Daria Sitarz

Ach, co to była za impreza! Gimnazjaliści, z okazji swojego balu, zatańczyli poloneza w... porcie w Bytomie Odrzańskim. Wyszło fantastyczne show!

Po raz kolejny w Bytomiu Odrzańskim odbył się bal gimnazjalny. I tym razem nie zabrakło niesamowitej atmosfery - uczniowie zatańczyli w minioną sobotę poloneza w choreografii do utworu „Love me like you do” przygotowanej przez Inessę Majchrzak.
Przypomnijmy: to już czternaste pokolenie gimnazjalistów, które zatańczyło poloneza połączonego z dodatkowymi elementami (chodzi m.in. o sambę, twista, tango, hip-hop). Pierwszym rocznikiem, który pokazał takie niezwykłe show był rocznik... samej Inessy Majchrzak, twórczyni choreografii. Od tej pory stało się to tradycją w mieście.

Co ciekawe, od dwóch lat taniec wykonuje się na dworze. W zeszłym roku gimnazjaliści tańczyli w rynku, w minioną sobotę zatańczono w porcie. Wystąpiło łącznie osiem par. Występowi przyglądali się nauczyciele, rodzice, dyrekcja. Nie kryli łez wzruszenia. Na koniec wszyscy poszli na bal , który odbył się w restauracji pod Złotym Lwem.

Autor: Daria Sitarz

Daria Sitarz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.