Marzena Sutryk

Ulica Wojska Polskiego w Koszalinie będzie remontowana w dwóch etapach

Część ulicy Wojska Polskiego (w sąsiedztwie terenów wojskowych) do ul. Dębowej zostanie przebudowana w dwóch etapach, do końca maja przyszłego roku Fot. Radosław Brzostek Część ulicy Wojska Polskiego (w sąsiedztwie terenów wojskowych) do ul. Dębowej zostanie przebudowana w dwóch etapach, do końca maja przyszłego roku
Marzena Sutryk

W piątek mają być otwarte w koszalińskim ratuszu oferty zgłoszone w przetargu na przebudowę dalszej części ulicy Wojska Polskiego.

Przebudowana ma być ulica Wojska Polskiego na odcinku od ulicy 4 Marca do ulicy Dębowej (wcześniej zrealizowano odcinek poprzedzający tę część drogi). To prawie 1,2 kilometra. Wzdłuż drogi - po dwóch stronach jezdni - zostaną wybudowane chodniki oraz droga rowerowa.

Przebudowana zostanie także kanalizacja deszczowa (Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Koszalinie przebudowują kanalizację deszczową w ramach finansowania ze swojego budżetu), zdemontowane zostaną stare linie napowietrzne. Zostaną zamontowane nowe lampy ledowe.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.