Ulubiona przez uczniów i ceniona przez kadrę nauczycielka Maria Szklarz ze szkoły w Niedoradzu przepracowała 41 lat. Wygląda kwitnąco

Czytaj dalej
Fot. Urząd Miejski w Otyniu
Eliza Gniewek-Juszczak

Ulubiona przez uczniów i ceniona przez kadrę nauczycielka Maria Szklarz ze szkoły w Niedoradzu przepracowała 41 lat. Wygląda kwitnąco

Eliza Gniewek-Juszczak

Maria Szklarz w Szkole Podstawowej w Niedoradzu przepracowała 18 lat, ale łącznie z innymi miejscami to było pięknych 41 lat. Koniec roku szkolnego to początek zasłużonej emerytury pani Marii.

Maria Szklarz przez ostatnie 18 lat prowadziła edukację wczesnoszkolną w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Niedoradzu. Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 to jednocześnie początek zasłużonej emerytury. Z tej okazji w szkole odbyła się uroczystość.

List gratulacyjny dla ulubionej nauczycielki dzieci

Podziękowania za pracę złożyła burmistrz Barbara Wróblewska, która w liście gratulacyjnym podkreśliła, że pani Maria jest osobą znaną z osiągania bardzo dobrych wyników edukacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych.

"Pani działania zawsze zmierzały do stworzenia takich warunków, w których dzieci mogły osiągnąć sukces. Pani byli uczniowie będą pamiętać nie tylko wspólne lekcje, ale też wyjazdy do kin, teatrów, na obozy czy też specjalne zajęcia, w które aktywnie włączani byli rodzice" - napisała burmistrz w liście.

Barbara Wróblewska podkreśliła również, że Maria Szklarz dbała o ład, porządek i wystrój klas lekcyjnych, ale nie tylko o to. "Potrafiła Pani trafnie diagnozować swoich wychowanków, co ułatwiało realizację założeń podstawy programowej. Jednocześnie nie zapominała Pani o utrzymaniu w klasach atmosfery pełnej życzliwości i wzajemnego szacunku. Doskonale znała Pani środowisko swoich uczniów, a współpraca z ich rodzicami zawsze układała się pozytywnie. Dziś życzę Pani wielu szczęśliwych dni na zasłużonej emeryturze. Wierzę, że w dobrym zdrowiu nadal będzie Pani osobą aktywną i spełniającą kolejne marzenia" - czytamy w liście..

Eliza Gniewek-Juszczak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.