Umowa między Lumelem a Patrykiem Dudkiem [WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Czesław Wachnik
Czesław Wachnik

Umowa między Lumelem a Patrykiem Dudkiem [WIDEO]

Czesław Wachnik

Lumel dołączył do firm, które będą pomagać w karierze żużlowca Patryka Dudka.

Z podpisanego wczoraj porozumienia między Patrykiem Dudkiem a prezesem Lumelu Dineshem Musalekarem zadowolony był szczególnie Patryk Dudek. Popularny Duzers powiedział: - Ten sezon będzie dla mnie szczególnie ważny, chociażby dlatego, że startuję w cyklu Grand Prix, a to oznacza częste, dalekie wyjazdy i dodatkowe koszty. Dlatego chcę podziękować Lumelowi za pomoc. Obiecuję też, że będę starał się jak najlepiej współpracować z firmą, reklamować ją a także propagować nasz region. A co do moich planów, to chcę zapewnić, że mecze ligowe nie będą dla mnie mniej ważne, niż start w tym prestiżowym cyklu. Na razie wchodzimy w fazę przygotowań, moja forma jest różna, ale zapewne będzie coraz wyższa - zapewnił Patryk Dudek.

Na targach przemysłowych w Hanowerze Lumel obok zaprezentowania swoich wyrobów, chce też zorganizować kącik Patryka Dudka

Prezes Musalekar nie ukrywał, że współpraca z Patrykiem Dudkiem jest jednym z elementów, które będą miały wpływ na wzrost produkcji ale też przyspieszenie kariery żużlowca. - Nasze hasło ,,Przyspieszamy” będzie obecne też na najbliższych targach przemysłowych w Hanowerze, gdzie będzie zorganizujemy kącik Patryka Dudka - zapowiedział prezes Lumelu.

A spółka chce pokazać w Niemczech, gdzie Polska będzie jednym z współgospodarzy imprezy, nowe wyroby przeznaczone na rynek europejski, a szczególnie niemiecki.

- Dotychczas koncentrowaliśmy się na rynku polskim. Teraz chcemy rozszerzać produkcję i sprzedaż. Stąd nasza obecność na targach w Hanowerze, gdzie pokażemy nasze wyroby informował prezes.

Patryk Dudek i Dinesh Musalekar
Czesław Wachnik Zielonogórski żużlowiec Patryk Dudek i prezes Dinesh Musalekar prezentują umowy o sponsoringu, które wczoraj podpisano
Czesław Wachnik

Jestem dziennikarzem Gazety Lubuskiej od 1985 roku, najczęściej w dziale terenowym, ekonomicznym, przez wiele lat prowadziłem dodatek motoryzacyjny ,,Za kierownicą''. Dziś zajmuję się głównie tym co się dzieje w Zielonej Górze oraz powiecie zielonogórskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.