Łukasz Koleśnik

Uratowali czworonoga pobitego przez właściciela. Będzie kara?

Pies z Ciemnic (gmina Dąbie) trafił pod dobrą opiekę. Jest teraz bezpieczny, bardzo ruchliwy i szczęśliwy. Fot. Archiwum prywatne Pies z Ciemnic (gmina Dąbie) trafił pod dobrą opiekę. Jest teraz bezpieczny, bardzo ruchliwy i szczęśliwy.
Łukasz Koleśnik

W minionym tygodniu jedna z mieszkanek gminy poinformowała policję o tym, że mężczyzna z Ciemnic bije własnego psa. Czworonóg był przerażony, kiedy dotarli do niego funkcjonariusze...

7 czerwca, kilka minut po godz. 22.00 policjanci wkroczyli na jedną z posesji w Ciemnicach, aby zbadać zgłoszenie, dotyczące pobicia psa.

- Dostałam informację od sąsiada właściciela czworonoga, który był świadkiem pobicia zwierzęcia - opowiada Lidia Rypuła-Tylczyńska z Pławia.

To właśnie ona zawiadomiła policję.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.