Jarosław Miłkowski

„Urodziny” na ul. Sikorskiego w Gorzowie. Remont trwa już cały rok!

Tak wczoraj, czyli 365 dni od rozpoczęcia prac, wyglądał remontowany odcinek Dworcowa-Młyńska Fot. Jarosław Miłkowski Tak wczoraj, czyli 365 dni od rozpoczęcia prac, wyglądał remontowany odcinek Dworcowa-Młyńska
Jarosław Miłkowski

- Czy będzie też druga rocznica rozpoczęcia remontu? - pytamy wykonawcę przebudowy ul. Sikorskiego. Odpowiedź? - Miejmy nadzieję, że nie... Wykonawca już dziś przyznaje, że może nie wyrobić się przed 23 sierpnia. To oficjalna data zakończenia remontu.

- Myślałem, że te prace potrwają z siedem - dziewięć miesięcy, ale nie aż tyle! Tę drogę to skończą w sierpniu, ale 2023 roku! - mówił nam w czwartek Franciszek Słoma z centrum (jest na jednym ze zdjęć obok).

- Ja od roku mam kłopoty z dojazdem do pracy. Czasami myślę, że już tak powinno być.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.