Jakub Nowak

Uwaga na utrudnienia przy ul. Świętej Barbary

Uwaga na utrudnienia przy ul. Świętej Barbary Fot. Google Street Views
Jakub Nowak

W związku z trwającą przebudową chodników na ulicy świętej Barbary, mieszkańcy Nowej Soli muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu w tej części miasta.

Przypomnijmy: w ramach zadania przebudowane zostaną m.in. chodniki wraz z krawężnikami i studzienkami deszczowymi, zjazdy do posesji, drogi wewnętrzne obok Manhattanu, zagospodarowany zostanie też teren zielony na skrzyżowaniu ulic św. Barbary z Parkową. Prace rozpoczęto od układania kostki brukowej na odcinku miasteczko handlowe Manhattan - ulica Kołłątaja, jednak największe utrudnienia dotyczyć będą prac prowadzonych na odcinku ulica Kołłątaja - Parkowa. - W związku z tym, prosimy wszystkich kierowców, aby nie parkowali swoich samochodów na tym fragmencie jezdni. W najbliższych dniach na w skrzyżowaniu ulicy Parkowej i świętej Barbary stanie znak zakazu zatrzymywania - informuje Ewa Batko, rzecznik Urzędu Miasta.

- Przypominamy jednocześnie kierowcom oraz pieszym, że ze względu na przewężenia jezdni w miejscu wykonywania prac, należy zachować szczególną ostrożność. W miarę postępu prac, nastąpi także odcinkowe zamknięcie jezdni przy miasteczku handlowym Manhattan, o czym będziemy informować w stosownym czasie - dodaje pani rzecznik.

Jakub Nowak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.