Uwagi i opinie naszych Czytelników

Czytaj dalej
Fot. 123rf
Grażyna Mazurek

Uwagi i opinie naszych Czytelników

Grażyna Mazurek

Sprawdź, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy 14 grudnia 2015 roku.

Pasażer MZK z Zielonej Góry:
- Brak wiaty na przystanku autobusowym MZK przy ul. Konstytucji 3 Maja przy rektoracie bardzo utrudnia życie pasażerom. Taka sytuacja trwa już ponad miesiąc. Interweniowałem w MZK, ale jak widać bez skutku.

Eligiusz z Zielonej Góry:
- Przy ul. Godlewskiego znajduje się gimnazjum i przedszkole. Obie placówki znajdują się za plastikowym ogrodzeniem - niestety, całym zamazanym. Uważam, że dobrze, by było, gdyby w ramach edukacji uczniowie to wyczyścili. Powinna się tym zainteresować dyrekcja szkoły lub wydział oświaty. Bo wygląda to obrzydliwie. Taki obrazek bardzo psuje estetykę miasta.

Jan z Zielonej Góry:
- Jestem przedsiębiorcą. W ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo wezwań na ćwiczenia wojskowe i dostali je również moi pracownicy. Nie rozumiem dlaczego takich wezwań, nie otrzymują ci, którzy wcześniej nie byli w wojsku z różnych względów, które teraz ustały. W związku z tym, mój apel - aby przeszkolić tych, którzy wcześniej uniknęli wojska z różnych powodów, bo np. byli jedynymi żywicielami rodziny, mieli małe dzieci, a teraz im one urosły i brak tej przeszkody. To uważam za zasadne i sprawiedliwe. Tym bardziej, że moim zdaniem, tych ludzi jest bardzo dużo i znakomicie mogą zasilić naszą armię.

Zielonogórzanin:
- Przy ustalaniu zarobków powinno się wziąć pod uwagę, co za te pieniądze można kupić, za ile można przeżyć. Uważam, że trzy tysiące złotych miesięcznie powinno wystarczyć każdemu na życie i opłaty stałe. Taka powinna być minimalna płaca, a dopiero od tej kwoty w górę można kształtować pensję.

Danuta, zielonogórzanka:
- Bardzo się cieszę, że doręczanie przesyłek sądowych znowu przejmie poczta. Bo to co się działo do tej pory, to była porażka.

Grażyna Mazurek

Dziennikarz działu łączności z Czytelnikami

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.