W centrum Gorzowa kierowcy jeszcze się trochę pomęczą

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

W centrum Gorzowa kierowcy jeszcze się trochę pomęczą

Jarosław Miłkowski

Kierowcy w centrum miasta muszą jeszcze być trochę cierpliwi. Dwiema nitkami ul. Chrobrego przejadą dopiero w pierwszej połowie maja.

Przedłużają się prace na najważniejszym skrzyżowaniu w mieście, a więc w miejscu, gdzie przecinają się ulice: Sikorskiego i Chrobrego. Gdy kilka tygodni temu ruszały prace na nitce, która prowadzi od pomnika Jancarza w kierunku mostu Staromiejskiego, wykonawca planował, że roboty w tej części skrzyżowania uda się zakończyć w marcu. Jak się okazuje, potrwają one kilkanaście dni dłużej.

CZYTAJ DALEJ:

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.