W gminie Sławno zamontowano nowe znaki na ścieżce

Czytaj dalej
Wojciech Kulig

W gminie Sławno zamontowano nowe znaki na ścieżce

Wojciech Kulig

Jak informuje Urząd Gminy Sławno zakończył się kolejny etap ustawiania znaków informacyjnych na Sławieńskim Szlaku Rowerowym

- Znaki kierunkowe, pokazujące odległości od danej miejscowości lub innych atrakcji oraz tablice z dużymi mapami, przedstawiające trasę całego Sławińskiego Szlaku Rowerowego stanęły w kolejnych głównych miejscach - informują pracownicy gminy.

Oznakowanie zainstalowano również w miejscach, gdzie znaki zostały zdewastowane. Tak było m.in. w pobliżu obwodnicy Sławna oraz w Pomiłowie. Nowe kierunkowskazy m. in. w Tychowie, w okolicach Żukowa i Łętowa oraz poza granicami gminy.

- Mamy nadzieję, że nowe jak również wcześniej ustawione znaki kierunkowe wraz z mapami całego szlaku spełniają swoje zadanie ułatwiając wycieczki wszystkim miłośnikom wycieczek rowerowych - mówi Paulina Panasiuk z Urzędu Gminy Sławno.

Przypomnijmy, że na Sławieńskim Szlaku Rowerowym jeszcze nie tak dawno wybudowano wyposażoną w wiaty i ławy przystań rowerową w Gwiazdówku. Inwestycja ta ma poprawić znacząco atrakcyjność turystyczną gminy. Dzięki temu zarówno turyści jak i mieszkańcy mają coraz więcej możliwości, by poznać gminę i aktywnie spędzać czas.

Wojciech Kulig

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.