Jarosław Miłkowski

W Gorzowie na remontach poślizg goni poślizg

W Gorzowie na remontach poślizg goni poślizg Fot. Sylwia i Marek Grupa
Jarosław Miłkowski

Dziewięć miesięcy poślizgu, a może i więcej, będzie miał remontowany odcinek ul. Sikorskiego przy Parku 111. Taki sam poślizg będzie na remoncie estakady kolejowej.

- Czasem to już mam serdecznie dość tego syfu. Od jakiegoś czasu obserwuję to, co się dzieje przed naszym blokiem. Jednego dnia wykopują doły po to, by za dwie godziny je zakopać, a następnego dnia jest podobnie – napisała nam Czytelniczka Sylwia, która z okien swojego mieszkania codziennie widzi remont ul. Sikorskiego.

CZYTAJ DALEJ:

  • Jakie są aktualne terminy zakończenia prac na poszczególnych odcinkach dróg? 
Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.