W Gorzowie właśnie powstaje pierwszy osiedlowy klub dla seniora

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

W Gorzowie właśnie powstaje pierwszy osiedlowy klub dla seniora

Jarosław Miłkowski

W naszym mieście żyje już 32,5 tys. seniorów, więc kluby dla nich mogą wyrastać jak grzyby po deszczu. W tym tygodniu otwarty zostanie już drugi klub seniora w tym roku.

- Tu będzie mogło przychodzić nawet 300-400 osób. Zapisać się będzie mógł każdy, kto będzie chciał – mówi nam Jarosław Marciniak z fundacji Gorzów dla Seniorów. Właśnie szykuje się ona do otwarcia Gorzowskiego Klubu Seniora „Dolinki”. Będzie on przy ul. Pomorskiej 34.

- W tym miejscu był kiedyś osiedlowy klub Profit – mówi nam jeden z mieszkańców osiedla. Część żyjących w tej części miasta gorzowian już nie może się doczekać na klub.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.