Anna Rimke

W gorzowskim szpitalu mamy nowych ordynatorów

W gorzowskim szpitalu mamy nowych ordynatorów Fot. archiwum redakcji
Anna Rimke

Z końcem roku na emeryturę odeszły dwie ordynatorki szpitala wojewódzkiego: Hanna Chrystyniak, która od prawie 30 lat kierowała oddziałem noworodkowym oraz Irena Tereszczyk, która przez lata kierowała oddziałem reumatologii i chorób płuc.

Oddziałem noworodkowym kieruje teraz Marzena Gendera-Dudziak. Irenę Tereszczyk na stanowisku ordynatora reumatologii zastąpił Piotr Dębicki, dotychczasowy zastępca dyrektora ds. lecznictwa w gorzowskim szpitalu. Konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora ds. lecznictwa (po Dębickim) wygrał Piotr Gratkowski - ginekolog pracujący dotychczas na oddziale położniczo-ginekologicznym.

Anna Rimke

Dziennikarz "Gazety Lubuskiej" od 2005 roku, choć z dwiema przerwami. Prywatnie mieszkanka podgorzowskiej Kłodawy. W "GL" zajmuję się głównie sprawami powiatu strzelecko-drezdenckiego i to na nich teraz się skupiam. Administruję profilem Strzelce/Drezdenko naszemiasto, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i świetnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Prowadzę też portal strzelcekrajenskie.naszemiasto.pl. Bliskie są mi szczególnie tematy społeczne, ale nie tylko. Lubię być tam, gdzie coś się dzieje, bo lubię ludzi.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.