Anna Rimke

W gorzowskim szpitalu mamy nowych ordynatorów

W gorzowskim szpitalu mamy nowych ordynatorów Fot. archiwum redakcji
Anna Rimke

Z końcem roku na emeryturę odeszły dwie ordynatorki szpitala wojewódzkiego: Hanna Chrystyniak, która od prawie 30 lat kierowała oddziałem noworodkowym oraz Irena Tereszczyk, która przez lata kierowała oddziałem reumatologii i chorób płuc.

Oddziałem noworodkowym kieruje teraz Marzena Gendera-Dudziak. Irenę Tereszczyk na stanowisku ordynatora reumatologii zastąpił Piotr Dębicki, dotychczasowy zastępca dyrektora ds. lecznictwa w gorzowskim szpitalu. Konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora ds. lecznictwa (po Dębickim) wygrał Piotr Gratkowski - ginekolog pracujący dotychczas na oddziale położniczo-ginekologicznym.

Anna Rimke

Dziennikarz "Gazety Lubuskiej" od 2005 roku, choć z dwiema przerwami. Prywatnie mieszkanka podgorzowskiej Kłodawy. Bliskie są mi szczególnie tematy społeczne, ale nie tylko. Lubię być tam, gdzie coś się dzieje, bo lubię ludzi. Lubię ich słuchać i z nimi rozmawiać. Dzięki temu, każdy dzień mojej pracy jest inny. 


Zajmuję się tematami związanymi z oświatą:Lubię poznawać ciekawych ludzi:A kiedy Ci ludzie mają coś wspólnego ze zwierzętami, to muszę ich poznać:Ale nie tylko przyjemnymi sprawami się zajmuję. Jak trzeba, to jestem też w miejscu tragedii:Portal Naszemiasto.pl


Na czele moich obowiązków jest też portal Gorzów Wielkopolski Naszemiasto.pl


Tu nie tylko piszę, ale też opiekuję się stroną.


 


Gdyby nie praca w redakcji, to...


Trudno powiedzieć... Od najmłodszych lat uwielbiałam pisać i chyba stąd ten pomysł na życie. Ale myślę, że mogłabym też zwyczajnie sobie zwiedzać świat. I tylko od czasu, do czasu napisać o ludziach, których spotkałam na swojej drodze.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.