W Kostrzynie będzie nowa hala i płyta na boisku...

Czytaj dalej
Fot. wizualizacja um
Renata Hryniewicz

W Kostrzynie będzie nowa hala i płyta na boisku...

Renata Hryniewicz

Na na basen wróci legendarny Mors. Co jeszcze szykuje miasto na przyszły rok? A może Ty chcesz coś podpowiedzieć urzędnikom?

- Baseny, centrum szkolenia zapaśniczego, remonty w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, przebudowa ul. Jana Pawła II, kompleksowy remont budynku po urzędzie miasta - to tylko niektóre z planów miasta na inwestycje.Rozpoczęły się prace nad przyszłorocznym budżetem. Urzędnicy zbierają wnioski zarówno radnych, jak i mieszkańców, ale część planowanych inwestycji miasto już zdradza „Gazecie Lubuskiej”.

CZYTAJ WIECEJ: 

 • Jakie inwestycje planuje Kostrzyn?
 • Co powstanie w przyszłym roku?
 • Na co pójdzie najwięcej pieniędzy?
Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.