Jakub Nowak

W Kożuchowie oraz Sławie będą świąteczne konkursy!

Szykują się trzy ciekawe konkursy związane ze świętami! Fot. pixabay.com Szykują się trzy ciekawe konkursy związane ze świętami!
Jakub Nowak

W Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Z tej okazji szykują się trzy ciekawe konkursy!

  1. Kożuchowski Zamek ogłosił konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową. Prace można przynosić lub nadsyłać na adres Zamku. Wyniki poznamy 17 grudnia o 17.00 w sali koncertowej. Potem odbędą się warsztaty pod hasłem „Stroiki świąteczne”. Szczegóły pod nr tel. 68 355 35 36.
  2. Drugi konkurs na oryginalny świąteczny piernik ogłosiło Centrum Kultury i Rekreacji w Sławie. Wszystkie „prace” zostaną zaprezentowane na wystawie „Święta świerkiem pachnące – choinka w Krzepielowie”. Na zgłoszenia dom kultury czeka do jutra, nr tel. 68 356 62 87 lub mejl: [email protected].
  3. Oprócz tego został ogłoszony gminny konkurs na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową „Kreacja i tradycja”. Patronat honorowy nad konkursem objął burmistrza Sławy, który organizuje go wspólnie z proboszczem parafii pw. św. Michała Archanioła. Prace można zgłaszać do 5 grudnia w domu kultury. Prezentacja szopek i wręczenie nagród odbędzie się 12 grudnia. Uroczystość ta będzie połączona z finałem akcji „Otul miasto ciepłym szalem”.
Jakub Nowak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.