W Krośnie Odrzańskim chcieli świateł, dostali fotoradar. Czy on poprawi bezpieczeństwo na skrzyżowaniu?

Czytaj dalej
Fot. Gmina Krosno Odrzańskie
Łukasz Koleśnik

W Krośnie Odrzańskim chcieli świateł, dostali fotoradar. Czy on poprawi bezpieczeństwo na skrzyżowaniu?

Łukasz Koleśnik

Wiele razy mieszkańcy, a także radni, zwracali uwagę na bezpieczeństwo pieszych, a raczej jego brak na odcinku drogi krajowej, głównie ulic Poznańskiej, Chrobrego czy Słubickiej. Doczekali się instalacji fotoradaru. Czy to ich zadowala?

Fotoradar zamontowano w zeszłym tygodniu. Ten stanął obok jednego ze skrzyżowań na ulicy Słubickiej. W pobliżu skrzyżowania, o którym od lat mówią radni oraz rodzice dzieci ze szkoły podstawowej nr 2.

- Najmłodsze dzieci chodzą tam pod opieką rodziców, więc są w miarę bezpieczne. Ale starsi uczniowie chodzą sami, w grupkach, czasami się wygłupiają i może stać się coś złego - mówiła Katarzyna Ciecińska.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.