W Krośnie Odrzańskim już szykują się do kolejnej edycji budżetu obywatelskiego. Zagłosujemy przez internet

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik

W Krośnie Odrzańskim już szykują się do kolejnej edycji budżetu obywatelskiego. Zagłosujemy przez internet

Łukasz Koleśnik

Jeszcze nie wszystkie inwestycje z ostatniej edycji budżetu obywatelskiego udało się zrealizować, a już niedługo ruszy kolejna jego odsłona. Czy dojdzie do zmian?

Przypomnijmy, że w ostatniej edycji wyłoniono trzy inwestycje, które są realizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Były to doposażenie placów zabaw w miejscowościach Osiecznica, Stary Raduszec, Nowy Raduszec, Strumienno, Chojna, projekt budowy placów fitness w miejscowościach Łochowice, Kamień, Retno, Szklarka Radnicka, Chojna, Gostchorze, Brzózka oraz zadanie zgłoszone przez Szkołę Podstawową nr 3 w Krośnie Odrzańskim związane z budową bezpiecznego i nowoczesnego placu dla uczniów. Większość wymienionych zadań została już wykonana.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.