W kuchni pana Leszka wiatr hula nawet w gniazdkach

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

W kuchni pana Leszka wiatr hula nawet w gniazdkach

Jarosław Miłkowski

Leszek Bylina dostał od miasta mieszkanie. Ale zadowolony nie jest. Bo choć grzeje w piecu, to w kuchni nie ma 10 stopni.

- Gdzie nie usiądę, wszędzie mam zimno. Choroby można tu dostać – mówi nam Leszek Bylina. Był bohaterem naszego artykułu z 27 grudnia zeszłego roku. Opisywaliśmy wtedy, jak po dziewięciu latach mieszkania w altanie na działce pan Leszek przeprowadzał się do mieszkania, które dało mu miasto. Dziś gorzowianin mieszka w bloku przy ul. Kazimierza Wielkiego. To mieszkanie jednopokojowe, z piecem, czyli po altance mogłoby się wydawać, że to luksus. Do szczęścia panu Leszkowi wciąż jednak daleko. Dlaczego?

Dlaczego wiatr hula w gniazdku elektrycznym?

Czym grozi zatykanie gniazdka elektrycznego?

Ile stopni ma w kuchni pan Leszek?

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.