Jakub Nowak

W Nowej Soli budują, więc będą zmiany

Ulice w Nowej Soli będą przebudowane Fot. archiwum urzędu miasta Termin zakończenia prac to koniec sierpnia tego roku.
Jakub Nowak

Rusza planowana przebudowa ulic Kołłątaja oraz Kupieckiej wraz z łącznikiem. W związku z tym pamiętajmy o zmianach na drodze.

Prace zostały podzielone na cztery etapy. W trakcie pierwszego z nich zostanie przebudowany łącznik drogowy położony pomiędzy ulicami Kołłątaja i Kościuszki. Etap drugi remontu zakłada przebudowę chodników i zjazdów do posesji po obu stronach ulic.

Przechodnie i kierowcy muszą spodziewać się utrudnień w ruchu. Na obu ulicach będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się. Podczas trzeciego etapu zostanie przebudowane skrzyżowanie ulicy Kupieckiej i Kościuszki wraz z chodnikami. Na ul. Św. Barbary stanie znak „droga bez przejazdu”. Ulica Kołłątaja i Kupiecka staną się na czas przebudowy w tym etapie, drogami dwukierunkowymi.

Po wszystkim przyjdzie czas na ostatni etap. Najpierw zostanie położona nawierzchnia na ul. Kołłątaja, co wiąże się z zakazem ruchu dla pojazdów od strony św. Barbary i od strony Kupieckiej. Do ulicy Kupieckiej będzie można dojechać od strony ul. Kościuszki. Później zostanie położony asfalt na ulicy Kupieckiej. Będzie można wjechać w ul Kołłątaja ze św. Barbary, ale tylko do skrzyżowania z ul. Kupiecką

Jakub Nowak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.