Eliza Gniewek-Juszczak

W planie jest szerokie porozumienie dla bezpieczeństwa mieszkańców. Do współpracy mają przystąpić dwie gminy, powiat i zarząd dróg

18 października 2019 r komisja w składzie: burmistrz Danuta Wojtasik wraz z Inspektorem nadzoru Jerzym Pawełkiem oraz Markiem Beresiem i Tomasz Jaremkiewiczem, Fot. Urząd Miejski w Nowym Miasteczku 18 października 2019 r komisja w składzie: burmistrz Danuta Wojtasik wraz z Inspektorem nadzoru Jerzym Pawełkiem oraz Markiem Beresiem i Tomasz Jaremkiewiczem, reprezentującymi stronę wykonawcy dokonali oględzin i odbioru technicznego przebudowy drogi gminnej – ul. Szosa Bytomska w Nowym Miasteczku zgłoszonej do dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Za skrzyżowaniem jest to droga woj. nr 293, która wymaga remontu. Jest projekt porozumienia w tej sprawie
Eliza Gniewek-Juszczak

Jest projekt porozumienia dwóch gmin, powiatu i województwa po to, by zwiększyć bezpieczeństwo na drodze pomiędzy Nowym Miasteczkiem a Bytomiem Odrzańskim.

- Z pięć razy miałem uszkodzone felgi w samochodzie, o otarciach lusterkami już nie mówię. Przypuszczam, że nie jestem jedyną osobą, która doświadczyła takich sytuacji na tej drodze - mówi Grzegorz Zwarycz, radny powiatu, który z Bytomia Odrzańskiego dojeżdża do pracy w Nowym Miasteczku. – Droga jest bardzo wąska.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.