W radzie niby jest zgoda, ale opozycja ma „swoje uwagi”

Czytaj dalej
Renata Hryniewicz

W radzie niby jest zgoda, ale opozycja ma „swoje uwagi”

Renata Hryniewicz

Burmistrz: Współpraca z radą miasta kształtuje się modelowo. Opozycja: Z tymi, co burmistrz do wyboru nie szedł, współpracy nie ma. Nas nie słuchają

Czy radni zgadzają się z burmistrzem? A może burmistrz nie zgadza się z radnymi? Dzisiaj z cyklu „Oceniamy władzę” zaglądamy na „podwórko” miasta i gminy Sulęcin.

- Jeśli chodzi o współpracę z radą, to w mojej ocenie kształtuje się ona modelowo - mówi burmistrz Dariusz Ejchart. - Radni, wykonując swój mandat, pełnią nadzór nad działalnością moją jako burmistrza oraz moich współpracowników. Wymagają ode mnie udzielania różnych informacji. Staram się więc na bieżąco rozliczać ze zobowiązań oraz informować o planowanych zamierzeniach - dodaje.

Czytaj więcej:

 • Jak współpracuje burmistrz z gminą?
 • Z jakich inwestycji jest dumny?
 • Co mówi opozycja?
Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.