W siłowni ktoś nabrał siły do kradzieży

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com/tookapic
Jarosław Miłkowski

W siłowni ktoś nabrał siły do kradzieży

Jarosław Miłkowski

Sąd aresztował na trzy miesiące 45-letniego mężczyznę, który sprzed jednej z siłowni w Gorzowie ukradł mercedesa.

- Klienci siłowni zorientowali się, że brakuje im wielu rzeczy, które pozostawili w szatni na czas treningu. Jeden z klientów zauważył również, że nieznany mężczyzna próbuje sprzed siłowni odjechać jego mercedesem - opowiada o okolicznościach kradzieży Tomasz Bartos z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Trenujący na siłowni udali się w pogoń za 45-latkiem. Ten jednak próbował uciec samochodem, którym przyjechał. Też kradzionym. Na szczęście i to mu się nie udało. - Na wysokości zadania stanęli świadkowie, którzy go zatrzymali i wezwali policję - opowiada Bartos. Po przyjeździe funkcjonariuszy okazało się, że 45-latek ma przy sobie narkotyki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już pięć zarzutów, m.in. za kradzieże i włamania.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.