Jakub Pikulik

W śmietniku leżało kilkadziesiąt listów! Z banku, ZUS...

Jakub Pikulik

- Tak nie powinno być, ktoś powinien za to odpowiedzieć - mówią nam mieszkańcy bloku przy ul. Traugutta w Gorzowie. Przed tygodniem jeden z nich przypadkowo znalazł w kontenerze na śmieci plik listów.

Pan Stefan jest dobrym duchem klatki przy ul. Traugutta 3a. Gdy wiatr rozwieje śmieci, to posprząta. Gdy po weekendowych imprezach młodzież zostawi butelki, to też posprząta. Wszystkiego dogląda, dba o porządek. - Takich ludzi jest już coraz mniej - przyznają mieszkańcy bloku. W ubiegły wtorek pan Stefan po godz.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Pikulik

Dziennikarzem "Gazety Lubuskiej" jestem od 2008 r. Niemal od początku moja praca w GL związana jest z działem internetowym. To obecnie najbardziej dynamicznie zmieniająca się dziedzina pracy dziennikarza. Zajmuję się sprawami całego regionu. Poruszam tematy społeczne, ekonomiczne i inne. Często przygotowuję materiały kryminalne, informacje dotyczące wypadków i głośnych akcji lubuskiej policji. Zajmuję się również sprawami dotyczącymi Kostrzyna nad Odrą i całego powiatu gorzowskiego.


A prywatnie? Mieszkam w podgorzowskiej Kłodawie. Interesuję się historią regionu. Uwielbiam górskie wycieczki piesze i rowerowe. Od kilku lat pasjonuję się też strzelectwem sportowym. 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.