Szymon Kozica

W swojej hali „Ostrogi” dały się ograć tylko raz

Szymon Kozica

Na własnym parkiecie aż 40 zwycięstw i tylko jedna porażka - z takim bilansem zakończą sezon zasadniczy NBA koszykarze San Antonio Spurs.

We wtorek, 12 kwietnia „Ostrogi” pokonały u siebie Oklahomę City Thunder 102:98. Do rozstrzygnięcia meczu potrzebna była dogrywka. W niej odpowiedzialność za wynik wzięli na siebie skrzydłowy Kawhi Leonard (26 punktów) i obrońca Tony Parker (20 punktów).

Sezon zasadniczy w lidze NBA zakończył się wczoraj w nocy. Przed ostatnią kolejką niewiadoma była tylko jedna: czy do fazy play off w Konferencji Zachodniej awansuje Houston Rockets, czy też Utah Jazz.

Wyniki pozostałych wtorkowych spotkań: Indiana Pacers - NY Knicks 102:90, Detroit Pistons - Miami Heat 93:99, Toronto Raptors - Philadelphia 76ers 122:98, LA Clippers - Memphis Grizzlies 110:84.

Szymon Kozica

Z „Gazetą Lubuską” jestem związany od lipca 2000 roku - wtedy przyszedłem na praktyki do Działu Sportowego. Pracuję w redakcji w Zielonej Górze. Interesuję się sportem, ze szczególnym uwzględnieniem lekkiej atletyki i żużla, a także tym, co dzieje się w Zielonej Górze. Uwielbiam żywe lekcje historii, czyli wspomnienia Czytelników pochodzących z Kresów i nie tylko z Kresów. Czas wolny chętnie spędzam z książką w ręku. Moim ulubionym autorem jest Gabriel García Márquez, który o sobie mówił tak: „W gruncie rzeczy nie jestem ani nie będę nikim więcej niż jednym z szesnaściorga dzieci telegrafisty z Aracataki”.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.