Łukasz Koleśnik

W województwie lubuskim powstaną specjalne stanowiska na uszkodzone wagony z towarami niebezpiecznymi?

Stanowiska na uszkodzone wagony z towarami niebezpiecznymi mogą powstać m.in. w Kostrzynie nad Odrą czy w Gubinie. Fot. K. Jankowski/Gazeta Współczesna/Polskapress Stanowiska na uszkodzone wagony z towarami niebezpiecznymi mogą powstać m.in. w Kostrzynie nad Odrą czy w Gubinie.
Łukasz Koleśnik

W Kostrzynie nad Odrą, Gubinie oraz Czerwieńsku mową powstać stanowiska na uszkodzone wagony z towarami niebezpiecznymi. Według doniesień lokalnego miesięcznika informacyjnego Gazety Kostrzyńskiej, Polskie Linie Kolejowe podjęły decyzję o budowie. Zapytaliśmy w PLK o szczegóły, dotyczące inwestycji.

31 sierpnia przedstawiciele PLK w Kostrzynie nad Odrą organizowali akcję Bezpieczny Piątek. Idea ma za zadanie uświadamiać kierowców o zagrożeniach na przejazdach kolejowych i fatalnych nawykach, które każdego roku doprowadzają do licznych tragedii. Tam też jednak przedstawiciele Gazety Kostrzyńskiej poznali szczegóły planowanej inwestycji, dotyczącej budowy stanowisk na uszkodzone wagony z substancjami niebezpiecznymi.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Koleśnik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.