Walentynki na scenie albo w kinie

Czytaj dalej
Fot. Dawid Lukasik
red.

Walentynki na scenie albo w kinie

red.

W walentynkowy weekend (12-14 lutego) nie zabraknie ciekawych koncertów i innych wydarzeń kulturalnych w Lubuskiem.

Zielona Góra. Justyna Steczkowska zaczaruje walentynkowo
To będzie walentynkowy przystanek Justyny Steczkowskiej na trasie „Nie jestem tym, kim byłam”. Koncert nie będzie tylko przekrojem twórczości artystki. Wokalistka pokaże zupełnie nowe oblicze. Będą nowe aranżacje utworów, hipnotyzujące wizualizacje. Usłyszymy utwory z pierwszych płyt Steczkowskiej i piosenki z jej najnowszego albumu „Anima”.
Aula UZ, ul. Podgórna, piątek, 12 lutego o 19.00, bilety: 95 zł.

Kinowa premiera. Deadpool - niegrzeczny superbohater
Deadpool to kolejny bohater (czy bardziej antybohater) z komiksowej stajni Marvel. Wade Wilson (Ryan Reynolds) kiedyś był żołnierzem, został najemnikiem, który w wyniku eksperymentu (oszpecenie to efekt uboczny zabiegu) naukowców z programu Weapon X nabył superzdolności. Jest bardzo silny, walczy wykonując akrobatyczne figury, uwielbia się popisywać, do tego przeklina i strzela czarnym dowcipem. Jego wrogiem jest Ajax (też laboratoryjnie „podrasowany” i pozbawiony odczuwania bólu).
Cinema City w Zielonej Górze, Cinema 3D i Helios w Gorzowie.

Gorzów. Ogniste flamenco zatańczy Anna Iberszer
Fabuła „Czarodziejskiej miłości” hiszpańskiego kompozytora Manuela de Falli osnuta jest na starej andaluzyjskiej ludowej baśni. Piękną muzyczną opowieść o miłości dopełnieni występ tancerzy, którzy zaprezentują się w ognistym flamenco. Zatańczą Anna Iberszer, aktorka znana ze znanego serialu TVP „Ranczo” oraz Mateo Gallito. Orkiestrę Filharmonii Gorzowskiej poprowadzi Monika Wolińska.
CEA Filharmonia Gorzowska, piątek, 12 lutego o 19.00, bilety: 22 - 40 zł.

Zielona Góra. W kim zakocha się Pan Sułek - na żywo?
Przez lata Pan Sułek, Pani Eliza, Gajowy Marucha i ich przygody przyciągały do radioodbiorników tysiące słuchaczy. Krzysztof Kowalewski i Marta Lipińska występowali w komediowym słuchowisku radiowym - „Kocham Pana, Panie Sułku”. Teraz zobaczymy ich w akcji na żywo!
Aula UZ, ul. Podgórna, poniedziałek, 15 lutego o 19.00, 65 zł.

red.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.