Krzysztof Marczyk

Walka o prymat na Pomorzu, starty w Białogardzie i reaktywacja Zefira

Walka o prymat na Pomorzu, starty w Białogardzie i reaktywacja Zefira
Krzysztof Marczyk

Pasja - to jeden z głównych czynników dla wielu sportowców, dla którego wiążą się z daną dyscypliną. Łapią bakcyla i wbrew przeciwnościom działają, najczęściej w grupie, z podobnymi sobie. To właśnie z pasji zrodziły się zaprezentowane niżej inicjatywy.

W koszalińskim klubie Lumberjacks Cross Garage Koszalin przy ulicy Wenedów 1 odbyły się nieoficjalne mistrzostwa Pomorza w crossficie. Brało w nich udział 48 osób (24 kobiety i 24 mężczyzn) z 6 klubów: ZS CrossFit Szczecin, Hells Heaven Szczecin, CrossFit Papaj Szczecin, RAMS Training House Kołobrzeg, Aktywna Fabryka Słupsk oraz Lumberjacks Cross Garage Koszalin.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Marczyk

W Głosie Koszalińskim pracuję od 2012 roku, najpierw na stanowisku dziennikarza sportowego. Teraz zajmuję się głównie edukacją, ekologią, inwestycjami oraz różnego rodzaju interwencjami i sygnałami od czytelników.


W wolnym czasie słucham muzyki filmowej i elektronicznej z lat 80. (w stylu Vangelisa, czy Tangerine Dream) pochłaniam książki, głównie polityczno-ekonomiczne, ale reportaże i biografie też lubią wpadać w moje ręce. Fascynuje mnie również ogrom kosmosu. Pod jednym warunkiem - jeśli dzieci pozwolą. Dzięki nim najwięcej czasu spędzam teraz w piaskownicach, na huśtawkach i wśród zabawek. Lubię dżem na każdej potrawie oraz pizzę z ananasem.  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.