Ważna informacja dla każdego fana sportu z Gorzowa

Czytaj dalej
Fot. Archiwum
(tr)

Ważna informacja dla każdego fana sportu z Gorzowa

(tr)

Interesujesz się sportem? Wiesz najlepiej, która dyscyplina powinna być dla miasta najważniejsza i którą najmocniej należy wspierać? A na dokładkę masz argumenty, które za tym przemawiają?

Świetnie - urząd czeka na twoją opinię, bo rozpoczęły się konsultacje nad strategią sportu. Dosłownie każdy obywatel ma prawo wnieść swoje uwagi.

Przyjdź i powiedz, co ci - sportowego - leży na sercu.

Przypomnijmy: dokument przygotowany przez firmę konsultingową ma być pomocą dla urzędników przy m.in. dzieleniu pieniędzy na poszczególne kluby sportowe. Jak wynika z propozycji konsultanta, najważniejszym sportem powinien być żużel, następnie żeńska koszykówka, a potem wioślarstwo z kajakarstwem. M.in. ta rozpiska dyscyplin kluczowych budzi sprzeciw - choćby kibiców piłki nożnej.

Urząd odpowiada na krytykę krótko: „Kto ma uwagi, pomysły i propozycje, niech je zgłosi”. Zachęca do tego także działaczka obywatelska Alina Czyżewska (to ona zaczęła ostrą dyskusję nad strategią).

Można to zrobić na piśmie i mailowo od 3 grudnia. Szczegóły na www.gorzow.pl. Z kolei na poniedziałek (7 grudnia) zaplanowano w wydziale kultury i sportu (przy ul. Okólnej 2) godzinny dyżur konsultacyjny. Zaczyna się o 15.00, potrwa godzinę. Przyjdź i powiedz, co ci - sportowego - leży na sercu.

(tr)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.