We Włocławku mamy już sześciu Lottomilionerów! [zdjęcia]

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Alabrudziński
Renata Kudeł

We Włocławku mamy już sześciu Lottomilionerów! [zdjęcia]

Renata Kudeł

Okazuje się, że Włocławek jest ostatnio miejscem wyjątkowo szczęśliwym dla graczy w kolekturach totalizatora sportowego.

Przykład? Lipcowa kumulacja, która narastała od 19 czerwca została rozbita przez dwóch graczy, którzy zagrali w Koninie i we Włocławku. Trafiło do nich po 12 214 755,50 zł. Szczęśliwymi liczbami okazały się: 2, 7, 9, 23, 42, 47.
Szczęśliwy zestaw liczb znalazł się na kuponie gracza, który zagrał w kolekturze przy ulicy Mickiewicza 4 w Koninie. Zawarł trzy zakłady Lotto z Plusem, grając metodą na chybił trafił. Warto podkreślić, że to pierwsza warta ponad milion złotych „szóstka”, jaka padła w Koninie!

O wielkim szczęściu może także mówić gracz, który zagrał w kolekturze mieszczącej się przy ulicy Kruszyńskiej 35 we Włocławku. W tym przypadku wystarczył jeden zakład na własne liczby.

Inne wygrane to m.in. "Ekstra Pensja". I tu włocławianom dopisuje szczęście Niedawno w naszym mieście padła czwarta tego rodzaju wygrana. Tym, którzy nie wiedzą, na czym polega jej wyjątkowość podpowiadamy: każdego miesiąca przez 20 lat na konto szczęśliwca trafiać będzie 5 000 zł. Dzięki temu przez dwie dekady może on żyć bez większych zmartwień o środki na utrzymanie.

Inne wygrane to m.in. w zdrapce "Krzyżówka" - 40 tys. zł i w zdrapce "Dwa Serca" w wysokości 36 tys. zł. Szóstkę w Lotto z Plusem skreślił szczęśliwiec, który wysłał kupon w kolekturze przy ulicy Toruńskiej 33. Wygrał milion zł. W kwietniu tego roku w kolekturze przy placu Wolności padła wygrana w wysokości 62 tys. zł. Mamy też we Włocławku wielu "piątkowiczów". Pięć trafnie wybranych cyfr wzbogaciło w sumie 9 osób. "Keno" - za sprawą tej gry w 2013 roku wzbogaciły się dwie osoby. Wygrane - ponad 22 tys. zł i ponad 37 tys. zł padły w kolekturach przy ul. Żurawiej i Wiejskiej.

W "Kaskadzie", w której wygrać można 250 tys. zł. jeszcze w tym roku w naszym mieście nikt nie trafił " w sedno". W ubiegłym roku były za to dwie wygrane. Los "Kaskady" kosztuje 2 zł. Gracz otrzymuje dwa zestawy 12 liczb.

Renata Kudeł

Najchętniej zajmuję się kulturą, sztuką, edukacją. Najciekawsi w mojej pracy są ludzie - ci mniej i bardziej znani, ale mający w życiu coś, co ich wyróżnia. Pasję, talenty, chęć niesienia pomocy innym. Najpiękniejsi są cisi bohaterowie, nawet ci niedzisiejszy, niemedialni. Pisać o nich to przywilej tego zawodu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.