Wejdź do świata ogrodów, przy okazji dołóż się do letniego kina

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Aniśko
Renata Hryniewicz

Wejdź do świata ogrodów, przy okazji dołóż się do letniego kina

Renata Hryniewicz

Mieszkańcy miasta udostępnią swoje ogrody i ugoszczą przybyłych gości. Będzie zwiedzanie, opowieści i poczęstunek. „Ogrody otwarte” to doskonała propozycja spędzenia wolnego dnia z rodziną w plenerze.

Pomysłodawcą „Ogrodów otwar - tych” jest małżeństwo: Anna i Tomasz Aniśko z Ośna Lub.

- Takie akcje to żadna nowość. Może u nas mało praktykowane, ale za granicą jak najbardziej popularne - mówi pan Tomasz. - Gdy wróciliśmy ze Stanów Zjednoczonych do Ośna, pomyśleliśmy: dlaczego by takiej akcji nie zrobić tutaj?

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.