Weź udział w biegu innym niż wszystkie inne!

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Tomasz Rusek

Weź udział w biegu innym niż wszystkie inne!

Tomasz Rusek

Jeszcze zdążycie się zapisać na Gorzowski Bieg Gwiazdkowy. Jak Magda z bratem Bartkiem. - Biegamy i pomagamy - mówią

Biegów w regionie organizowane są setki. Jednak grudniowy Gorzowski Bieg Gwiazdkowy i wiosenny Bieg Wielkanocny są wyjątkowe: bo dochód z wpisowego trafia na cel charytatywny.

8 tys. zł dla Karola

Tak też będzie teraz, podczas kolejnej edycji „gwiazdkowego”, na który już trwają zapisy (szczegóły na facebookowym profilu „Gorzowski Bieg Gwiazdkowy”). Wpisowe to 35 zł (jeśli płacicie do końca listopada, bo jeśli później to 50 zł).

Wpisowe to 35 zł (jeśli płacicie do końca listopada, bo jeśli później to 50 zł). I całość trafia na cel charytatywny. Biegające rodzeństwo - Bartek i Magdalena - tłumaczą, że dzięki temu nie chodzi tylko o ściganie. - Na tych biegach jest niezwykła, przyjacielska atmosfera, śmiech, zabawa, przebrani zawodnicy. To trzeba zobaczyć. A najlepiej wziąć w tym udział. Bo można pobiegać i pomóc przy okazji - mówią.

 

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Tomasz Rusek

Najwięcej moich tekstów znajdziecie obecnie na stronie międzyrzecz.naszemiasto.pl. Żyję newsami, ciekawostkami, inwestycjami, problemami i dobrymi wieściami z Międzyrzecza, Skwierzyny, Trzciela, Przytocznej, Pszczewa i Bledzewa.
To niezywkły powiat, moim zdaniem jeden z najpiękniejszych (i najciekawszych!) w Lubuskiem. Są tam też wspaniali ludzie, z którymi mam szansę porozmawiać na facebookowym profilu Głos Międzyrzecza i Skwierzyny. Wpadnijcie tam koniecznie. Udało się nam stworzyć wraz z ponad 15 tysiącami ludzi fajne, przyjazne miejsce, gdzie znajdziecie newsy, piękne zdjęcia, relacje z ważnych wydarzeń i - codziennie! - najnowszą prognozę pogody. Bo od pogody zaczynamy dzień.


Staram się pilnować najważniejszych spraw i tematów. Sporo piszę o:


jeziorze Głębokim, o inwestycjach, czy atrakcjach turystycznych, ale poruszamy (MY - bo wiele tematów do załatwienia i opisania podpowiadacie Wy, Czytelnicy) dziesiątki innych spraw. 
Dlatego przy okazji wielkie dzięki za Wasze komentarze, opinie, zaangażowanie i wsparcie.Zdarza się też, że piszę o Gorzowie. To moje rodzinne miasto, które - tak lubię myśleć - znam jak własną kieszeń. Cały czas się zmienia, rozbudowuje, wiecznie są tu jakieś remonty i inwestycje, więc pewnie jeszcze przez lata nie zabraknie mi tematów! 


Do Gazety Lubuskiej (portal międzyrzecz.naszemiasto.pl jest jej częścią) trafiłem niemal 20 lat temu. Akurat zakończyłem swoją kilkuletnią przygodę z Radiem Gorzów i Radiem Plus, więc postanowiłem się sprawdzić w słowie pisanym (choć mówione było świetną przygodą). I tak się sprawdzam, i sprawdzam, i sprawdzam. Musicie bowiem wiedzieć, że Lubuska sprzed nastu lat i obecna to zupełnie inne gazety. Dziś, poza pisaniem, robimy zdjęcia, nagrywamy filmy, przygotowujemy relację. Żaden dzień nie jest takim sam. I chyba dlatego tak lubię tę pracę.

Lubię też: • jazdę na rowerze

 • pływanie

 • urlopy

 • gołąbki

 • seriale

 • lenistwonie przepadam za: • winem

 • górami

 • ogórkową

 • tłumem

 • hałasami

 • wczesnym wstawaniem (aczkolwiek nieźle mi wychodzi!)OK, w ostateczności mogę zjeść ogórkową.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.