W-f jest w porządku, tylko sala do kitu. Czas budować nową!

Czytaj dalej
Fot. Renata Hryniewicz
Renata Hryniewicz

W-f jest w porządku, tylko sala do kitu. Czas budować nową!

Renata Hryniewicz

Klamka zapadła. Przy Zespole Szkół Licealnych stanie hala sportowa z prawdziwego zdarzenia. Nauczycielka w-f Iwona Grabowska marzy o niej od 26 lat. Nie tylko ona.

- Sala gimnastyczna jest tutaj niezbędna! Obecnie, żeby przeprowadzić zajęcia, wynajmujemy halę miejską, za co musimy zapłacić. Pracuje tutaj 26 lat. Praca bez sali to praca bez warunków - mówi nauczycielka w-f.

Ćwiczenia na wynajętym

Zespół Szkół Licealnych ma wprawdzie salę sportową, a właściwie miał. Niewielka, w dodatku niska. Kiedyś była... stajnią. Gdy na ścianach pojawił się grzyb, sanepid zakazał użytkowania.

CZYTAJ DALEJ:

 • Samorząd województwa dołoży do szkolnej hali 1 mln zł
 • Całość będzie kosztowała ponad 4 mln zł
Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.