Widać już, że Sikorskiego zmieni nam wygląd centrum Gorzowa

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Widać już, że Sikorskiego zmieni nam wygląd centrum Gorzowa

Jarosław Miłkowski

Szersze chodniki wzdłuż ul. Sikorskiego, nowe płyty przed wejściem do katedry. Co zmieni w Gorzowie remont ul. Sikorskiego?

Trwa remont ul. Sikorskiego. W zeszłym tygodniu na odcinku od ul. Młyńskiej do Garbary, a konkretnie na wysokości Parku 111, zaczęto już układać chodniki.

- Wcześniej były wąskie, a teraz wychodzi, że będą bardzo szerokie – zauważał jeden z mieszkańców, który zagadnął naszego dziennikarza. Zwracał też uwagę, że na tym odcinku ul. Sikorskiego pas pomiędzy ułożonym w części torowiskiem a krawężnikami pas jest bardzo wąski. Na oko nie ma nawet dwóch metrów szerokości.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.