Widzisz barszcz? Nie próbuj go wycinać, zostaw to fachowcom. W Gorzowie groźna roślina kwitnie w kilku miejscach [GALERIA]

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Tomasz Rusek

Widzisz barszcz? Nie próbuj go wycinać, zostaw to fachowcom. W Gorzowie groźna roślina kwitnie w kilku miejscach [GALERIA]

Tomasz Rusek

- Barszcz! Barszcz Sosnowskiego - alarmują nasi Czytelnicy, wskazując kolejne miejsca, gdzie znaleźli tę groźną roślinę. Magistrat apeluje do gorzowian: - Prosimy nam zgłaszać, gdzie rośnie. I nie usuwajcie go sami!

Gorzowianin Aleksander zadzwonił do redakcji z kilkoma wskazaniami. Najważniejsze było te z Górczyna. - Barszcz, dwa spore okazy, są przy ul. Walczaka, za skrzyżowaniem z ul. Szarych Szeregów, tuż przy jezdni - powiedział. Do bloków to dosłownie kilkadziesiąt metrów.

Niech wszyscy urzędnicy potraktują to poważnie

 • Barszcz sosnowskiego to groźna roślina. Dlaczego?
 • Jak wyglądają objawy po poparzeniu?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.