Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała koncert na 3 mln zł!

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała koncert na 3 mln zł!

Jarosław Miłkowski

Prawie 2,9 mln zł – tyle pieniędzy wrzuciliście do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co najmniej! Bo w niektórych miejscowościach liczenie będzie trwało jeszcze w tym tygodniu, a więc kwota będzie znacznie większa.

Liczenie pieniędzy to długa praca. – Zebraliśmy 54 tys. zł – poinformował nas po zliczeniu zawartości wszystkich puszek Dawid Wachowiak, szef sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej w Gorzowie. Gdy wysyłał nam smsa, była godz. 3.31 z niedzieli na poniedziałek. Kilka godzin wcześniej w całym regionie działo się bardzo wiele.
Zielona Góra

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.