Sandra Soczewa

Wieści z powiatu sulęcińskiego

W Lubniewicach odbędzie się świąteczny kiermasz książki. Fot. Archiwum GL W Lubniewicach odbędzie się świąteczny kiermasz książki.
Sandra Soczewa

Gdzie odbędzie się świąteczny kiermasz książki? Która droga doczekała się remontu?

Lubniewice

Mikołajkowy Kiermasz Nowej Książki w gminnej bibliotece ma pomóc mieszkańcom w wyborze dobrego prezentu na nadchodzące święta. Kiermasz rusza już dziś. Książki będzie można też kupić 20 grudnia na rynku podczas gminnej Wigilii.

Garbicz, Torzym

16-latek, 18-latek i 19-latek odpowiedzą za włamanie z kradzieżą. Mieszkaniec Garbicza poinformował policję o włamaniu do pomieszczeń gospodarczych. Pokrzywdzony zauważył, że zniknęły m.in. elektronarzędzia, siekiera i piła spalinowa o łącznej wartości 2 tys. zł. Do włamania doszło pod nieobecność domowników. Koledzy tłumaczyli się tym, że chcieli szybko dorobić. Policja odzyskała część skradzionych przedmiotów. Sprawą 16-latka zajmie się sąd rodzinny. 18-latek i 19-latek już niedługo staną przed sądem. Za włamanie z kradzieżą grozi im 10 lat.

Wędrzyn

Trwa remont drogi z klubu garnizonowego do węzła łączności. Ten odcinek zamknięty jest od dziś do środy. Kierowcy nie powinni stawiać samochodów na poboczu.

Sandra Soczewa

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.