Witold Zembaczyński: Nie ma przyjaźni w polityce

Czytaj dalej
Fot. Miłosz Bogdanowicz
Piotr Guzik

Witold Zembaczyński: Nie ma przyjaźni w polityce

Piotr Guzik

Konkurenci do tej pory zarzucają mu, że nie radził sobie z prowadzeniem własnej działalności oraz że gdyby nie nazwisko i wsparcie ojca, to niewiele by znaczył w polityce. Witold Zembaczyński odpiera, że w biznesie nie był tak nieporadny, jak ludzie twierdzą. - A tato niczego mi nie załatwiał - mówi nr 1 opolskiej Koalicji Obywatelskiej do Sejmu.

Rok 2004. 23-letni Witold Zembaczyński zanurza się w ciepłych wodach Morza Czerwonego w okolicy egipskiej wyspy Small Giftun. Ale z każdą chwilą robi się coraz zimniej. I coraz ciemniej. Nurek schodzi coraz głębiej. Opada w dół, wzdłuż podwodnego klifu, co jakiś czas robiąc przystanki. Chce pobić rekord Polski w nurkowaniu technicznym. Jest wyposażony w specjalny sprzęt umożliwiający oddychanie przez wiele godzin. Wie, że każda awaria, każdy błąd może oznaczać śmierć.

 • Witold Zembaczyński formalnie pozostaje kierownikiem pływalni Wodna Nuta. Przebywa na bezterminowym bezpłatnym urlopie.
 • Poseł N na pewien czas wycofał się z polityki przez problemy osobiste. - Straciłem 20 kilo wagi, wyszło mi na zdrowie - mówi
Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Piotr Guzik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.