Woda jest skażona bakteriami. Pacjenci myją się w miskach

Czytaj dalej
Fot. Renata Hryniewicz
Renata Hryniewicz

Woda jest skażona bakteriami. Pacjenci myją się w miskach

Renata Hryniewicz

W szpitalu znaleziono bakterię Legionelli. Pacjenci myją się w miskach, a łazienki są wyłączone z użytku. Dlaczego? Bo to bakteria, którą można się zatruć podczas kąpieli pod prysznicem, wdychając opary.

- Nie wiem, czym jest skażona woda, ale zakazano nam się w niej myć. Pielęgniarki przynoszą wodę w miskach. Dostaliśmy też nawilżane chusteczki do pielęgnacji - poinformowała nas pacjentka oddziału ortopedycznego słubickiej lecznicy.

- 20 listopada otrzymalismy informację o wynikach badań próbek ciepłej wody, pobranych w ramach kontroli wewnętrznej przeprowadzonej przez szpital w Słubicach.

CZYTAJ DALEJ:

  • W szpitalu znaleziono bakterię Legionelli
Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.