Wodecki i Kwiatkowski na fali

Czytaj dalej
Fot. Krolina Misztal
Jakub Pikulik

Wodecki i Kwiatkowski na fali

Jakub Pikulik

„Kostrzyn na fali” - taką nazwę nosi cykl imprez, które w ten weekend zorganizowane zostaną w mieście. Imprezowa majówka rozpoczęła się już w piątek. Tego dnia w amfiteatrze miał wystąpić (to wydanie gazety zamykaliśmy wcześniej) Dawid Podsiadło. Główne atrakcje zaplanowano jednak na sobotę i niedzielę.

W sobotę o 12.00 będzie można wziąć udział m. in. w zawodach smoczych łodzi. O 16.00 odbędzie się parada jednostek pływających po Warcie. Cała impreza ma charakter święta miasta. Jej uroczyste otwarcie odbędzie się o 16.45 w amfiteatrze. O 17.00 wystąpi idol młodzieży Dawid Kwiatkowski, a o 20.00 rozpocznie się koncert Zbigniewa Wodec¬kiego. O 22.00 zacznie się natomiast dyskoteka pod chmurką.

Niedziela to kolejna dawka imprez i wypoczynku na świeżym powietrzu. O 9.00 rozpocznie się spływ kajakowy. O 15.00 na stawie przy amfiteatrze po raz kolejny zorganizowane zostaną zawody speedway water. Na 16.30 zaplanowano koncertową niespodziankę, a o 18.00 rozpoczną się koncerty Endrju oraz Mario Bischin.

Jakub Pikulik

Dziennikarzem "Gazety Lubuskiej" jestem od 2008 r. Niemal od początku moja praca w GL związana jest z działem internetowym. To obecnie najbardziej dynamicznie zmieniająca się dziedzina pracy dziennikarza. Zajmuję się sprawami całego regionu. Poruszam tematy społeczne, ekonomiczne i inne. Często przygotowuję materiały kryminalne, informacje dotyczące wypadków i głośnych akcji lubuskiej policji. Zajmuję się również sprawami dotyczącymi Kostrzyna nad Odrą i całego powiatu gorzowskiego.


A prywatnie? Mieszkam w podgorzowskiej Kłodawie. Interesuję się historią regionu. Uwielbiam górskie wycieczki piesze i rowerowe. Od kilku lat pasjonuję się też strzelectwem sportowym. 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.