Marzena Sutryk

Wojewoda zachodniopomorski podzielił fundusze na drogi w regionie. Pula została okrojona

Ul. Wojska Polskiego w Koszalinie - koszt przebudowy tej części ulicy (od ul. 4 Marca do Dębowej) jest szacowany na ok. 8 mln zł Fot. Radek Koleśnik Ul. Wojska Polskiego w Koszalinie - koszt przebudowy tej części ulicy (od ul. 4 Marca do Dębowej) jest szacowany na ok. 8 mln zł
Marzena Sutryk

Wojewoda podzielił pieniądze na drogi - pula została okrojona.

Wojewoda zachodniopomorski zatwierdził listę wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019. W sumie podzielił 44,5 mln złotych. To ta dobra wiadomość. Zła wiadomość jest taka, że jeszcze w listopadzie ta pula była znacznie większa, bo wynosiła około 60 mln złotych.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.