Wokół pingpongowych stołów

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Gawałkiewicz/ZAFF
Ryszard Kulczycki

Wokół pingpongowych stołów

Ryszard Kulczycki

Przedstawiamy tradycyjny przegląd ostatnich wydarzeń dotyczących lokalnego tenisa stołowego.

Pierwszy memoriał
W Krzeszycach rozegrany został pierwszy noworoczny o memoriał Jana Peczkajtisa.

Wyniki: open – Marcin Bąk, 2. Szymon Najder, 3. Marcin Truszkowski (wszyscy Warta Kostrzyn), 4. Łukasz Kulczycki (Gorzów Wlkp.); juniorki – 1. Magdalena Bąk (Warta), 2. Weronika Kuderska (Witniczanin Witnica), 3. Justyna Rozenblut (Warta), 4. Agnieszka Nawrot (Bocian Słońsk); juniorzy – 1. Aleksander Cisakowski (Gorzovia), 2. Daniel Stojanowski (GKT Smecz Górzyca), 3. Jacek Dudziak (Witniczanin), 4. Micha Banaszkiewicz (Pełcz Górki Noteckie); młodziczki – 1. Amelia Wiącek, 2. Magdalena Truszkowska (obie Warta), 3. Klaudia Koryzna, 4. Maja Komisarek (obie Bocian); młodzicy – 1. Alan Kulczycki (Gorzovia), 2. Filip Lewaszkiewicz (Warta), 3. Konrad Zawadzki (Gorzovia), 4. Kacper Janicki (Bocian).

IV liga, grupa północna: Bocian I Słońsk - Gorzovia VI 10:2, Warta III Kostrzyn - Gorzovia IV 10:5, Tęcza Lubiszyn - Gorzovia III 2:10, SB Stal Sulęcin – Gorzovia V 10:5, Witniczanin II Witnica – Bocian II 5:10, Pełcz II Górki Noteckie – Warta IV 9:9, Gorzovia VI – Pełcz II 10:7, Warta IV – Witniczanin II 10:6, Bocian II – SB Stal 6:10, Gorzovia V – Tęcza 10:5, Gorzovia III – Warta III 10:5, Gorzovia IV – Bocian I 1:10.
Grupa południowa: Uczniak Henryków – Dziesiątka II Nowa Sól 10:1, TEJA Łeknica – Jofrakuda II Świebodzin 4:10, ZKS V Drzonków – ŻSTS II Żagań 10:5, Jedność Podmokle – Pogoń Wschowa 10:0, Top Spin Kargowa – Jedność 9:9, Pogoń – ZKS V 2:10, ŻSTS II – TEJA 10:8, Jofrakuda II – Uczniak 7:10.

V liga, grupa północna: Witniczanin III Witnica – Warta V Kostrzyn 8:10, GZSN Start Gorzów – Bocian III Słońsk 3:10, Gorzovia VIII – Pełcz III Górki Noteckie 4:10, Pełcz III – GZSN Start 10:4, Bocian III – Witniczanin III 10:5, Warta V – Gorzovia VII 4:10.
Grupa południowa: Prus Żary – Czarni Żagań 10:1, Ganesa Radoszyn – ŻSTS III Żagań 8:10, Tęcza II Krosno Odrz. – ZKS VI Drzonków 10:7, Fiber Nowogród Bobrz. – Jofrakuda III Świebodzin 10:1, Czarni – Fiber 0:10, Jofrakuda III – Tęcza II 7:10, ZKS VI – Ganesa 10:8, ŻSTS III – Prus 2:10.

Ryszard Kulczycki

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.