Małgorzata Trzcionkowska

Wracam do swojego projektu ponad czasem

Mariusz Brzezicki podczas kręcenia teledysku w Egipcie. Zapowiada, że będzie co oglądać. Fot. archiwum muzyka Mariusz Brzezicki podczas kręcenia teledysku w Egipcie. Zapowiada, że będzie co oglądać.
Małgorzata Trzcionkowska

Mariusz Brzezicki z Iłowej szykuje świetny, letni materiał muzyczny. Teledysk przygotował w Egipcie. Będzie to perełka w klimacie tropical house.

Mariusz Brzezicki pochodzi z Iłowej, ale jest obywatelem Europy, którą zamierza podbić swoimi utworami. Gra głównie muzykę elektroniczną. - Moja przygoda z muzyką zaczęła się od radia internetowego, gdzie prezentowałem swoje sety mixując na wirtualnych konsolach dla DJów - opowiada muzyk.

- Fascynowało mnie to jak mój znajomy z Iłowej, Jarek Zarzeczny prowadzi imprezy i ma kontakt z publiką. Odkładałem pieniądze i zakupiłem pierwszą swoją konsolę i zacząłem po prostu sobie grać. Chyba urodziłem się aby zostać DJem, bo po czasie przestało mi już to sprawiać frajdę i postanowiłem iść krok dalej, chciałem zostać prawdziwym DJem, fascynowało mnie to jak mój znajomy z Iłowej, Jarek Zarzeczny prowadzi imprezy i ma kontakt z publiką. Odkładałem pieniądze i zakupiłem pierwszą swoją konsolę i zacząłem po prostu sobie grać. Po pewnym czasie wysłałem swoje dema do wytwórni i jeszcze tego samego dnia porozumieliśmy się z chłopakami z Alchemist Project, że wydamy to u nich i tak się zaczęła kariera.

Mariusz Brzezicki poszedł do wytwórni i wszystko nabrało rozpędu. Klipy kręcone we Włoszech znajdowały się w największych stacjach telewizyjnych. - Przez ostatnie dwa lata było o mnie troszkę ciszej, przez różne rzeczy, natomiast teraz wracam z ogromną mocą i zapałem do pracy - deklaruje muzyk. - Zdecydowałem się poszerzyć horyzonty i nawiązać współpracę z wytwórniami z innych krajów. Poznałem także wspaniałych ludzi i artystów i będziemy razem mocno atakować Europę!
Nowy singiel oficjalnie został wydany w Polsce 12 lipca.

Mariusz Brzezicki podczas kręcenia teledysku w Egipcie. Zapowiada, że będzie co oglądać.
archiwum muzyka Mariusz Brzezicki podczas kręcenia teledysku w Egipcie. Zapowiada, że będzie co oglądać.

M. Brzeziński pozyskał do swojego utworu wokalistkę z Norwegii. Cat Alex także jest autorką słów. - Współpraca była bardzo fajna i z pewnością jeszcze jakiś numer z nią wyprodukuję. Premiera teledysku będzie po światowym wydaniu czyli po 19 lipca, na kanale Vevo na Youtube. Będzie co oglądać. Sheikh & Pete Krol feat.

Małgorzata Trzcionkowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.