Wszyscy wciąż czekają na szpital w Gubinie

Czytaj dalej
Łukasz Koleśnik

Wszyscy wciąż czekają na szpital w Gubinie

Łukasz Koleśnik

Kiedy ruszy oddział w Gubinie? Jak najszybciej! Tę wypowiedź słyszymy od dłuższego czasu. Problem cały czas jest ten sam...

W ostatnim czasie wokół szpitala w powiecie krośnieńskim, zwłaszcza w kontekście oddziału wewnętrznego, zrobił się duży szum. Wywołany zresztą przez pracowników. Za kilka dni oficjalnie ze szpitalem pożegna się drugi prezes Zygmunt Baś, który musi przepracować okres wypowiedzenia (do końca sierpnia).

Mieszkańcy Gubina natomiast niecierpliwią się, ponieważ szpital w mieście przygranicznym wciąż wydaje się abstrakcją, pomimo otwarcia Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego pod koniec lipca. Wszyscy czekają na ogłoszenie, dotyczące interny. Na razie cisza.

Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Gazety Lubuskiej oraz w wydaniu PLUS.

Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.