Alan Rogalski

„Wszystkie poty wyciśnięte, ale gęby uśmiechnięte” - tak trzeba ćwiczyć!

„Wszystkie poty wyciśnięte, ale gęby uśmiechnięte” - tak trzeba ćwiczyć! Fot. Archiwum klubu
Alan Rogalski

- Panie nie tłuką się. Znaczy się, tłuką, ale na razie... powietrze - śmieje się Kamila Przysiężniak, a same jej podopieczne nie mogą nachwalić się ich trenerki.

Pierwsze treningi z fitnessu, crossfitu i - uwaga! - kick-boxingu odbyły się w drugi piątek lutego. - Namówiły mnie do tego mamy moich zawodników z klubu Dragon, w których jestem szkoleniowcem. Mówiły mi: „Nasze dzieci trenują, więc my też chcemy poćwiczyć”. Stąd te zajęcia, które mają na celu fajne spędzenie czasu oraz poprawę kondycji. Sama jestem w szoku, że cieszą się one aż takim zainteresowaniem! - mówi nam była wielokrotna medalistka imprez rangi mistrzowskiej w kick¬boxingu i teakwondo.

 

 

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Alan Rogalski

W "Gazecie Lubuskiej" piszę o sporcie w Gorzowie i na północy województwa. A więc o koszykarkach AZS AJP Gorzów, żużlowcach Stali Gorzów czy miniżużlowcach GUKS Wawrów. Również o piłkarzach Stilonu i Warty oraz piłkarkach TKKF Stilon, ale nie tylko. Bo dzielę się z Wami swoimi wrażeniami z kajakarstwa, wioślarstwa, piłki wodnej i unihokeja w Gorzowie czy tenisa stołowego w Kostrzynie, kolarstwa w Strzelcach Kraj. oraz saneczkarstwa w Nowinach Wielkich. Spotkacie mnie też na biegach i na różnych zajęciach, na których promowany jest zdrowy styl życia. A jak nie piszę, to robię zdjęcia czy kręcę filmy. I tak jak kibic - dopinguję! Zwłaszcza w trakcie konkursów w skokach narciarskich. Chcesz ze mną porozmawiać o sporcie z kraju i ze świata? Napisz do mnie na twitterze czy też wyślij wiadomość na skrzynkę e-mailową. Chętnie Cię wysłucham czy też z przyjemnością odpowiem :)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.