Wszystko, co gorzowianie i nie tylko muszą wiedzieć o wielkim remoncie w centrum miasta

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Wszystko, co gorzowianie i nie tylko muszą wiedzieć o wielkim remoncie w centrum miasta

Jarosław Miłkowski

Odcinek od ul. Dworcowej do ul. Młyńskiej będzie zrobiony do połowy lipca, a prace nad deptakiem ruszą w czerwcu. Znamy harmonogram prac przy przebudowie głównej ulicy miasta.

- Mam nadzieję, że ten remont przetrwają przedsiębiorcy przy tej ulicy. I że przetrwają go też bułki z pieczarkami – mówi ze śmiechem Wojciech Jakubiak z Sulęcina. Spotkaliśmy go, gdy akurat był w Gorzowie i przy okazji podjechał po „kulinarny przysmak gorzowian”. Oczywiście musiał korzystać z objazdów, bo przebudowa ul. Sikorskiego trwa w najlepsze. Po dwóch tygodniach prac rozebrane zostało prawie całe torowisko na odcinku od ul. Dworcowej do Młyńskiej. Tory zostały tylko na przejściach dla pieszych.

Gdzie będą nowe przystanki? Do kiedy potrwa remont? Czy ul. Sikorskiego będzie szersza czy węższa?

 

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.