Wybieramy Miss i Mistera Karnawału!

Czytaj dalej
Fot. 123rf
red.

Wybieramy Miss i Mistera Karnawału!

red.

Zapraszamy do przysyłania zgłoszeń kandydatów do tytułu Mała Miss i Mały Mister Karnawału 2016! Czekamy na zdjęcia maluchów w najpiękniejszych przebraniach karnawałowych.

Dzieci kochają karnawał, bo na balu przebierańców mogą być kim tylko zechcą. Najpiękniejszą księżniczką, najsilniejszym superbohaterem, najmilszym zwierzakiem. Pomysłów naszym maluchom na pewno nie brakuje! Zwycięzców nagrodzimy koroną i pamiątkowym dyplomem. Rodzice wszystkich uczestników przez czas zabawy będą mieli na pamiątkę publikacje w gazecie.

W ubiegłorocznej edycji naszej zabawy wzięło udział ponad 80 chłopców i dziewczynek z województwa lubuskiego. Pierwsze miejsce wśród dziewczynek zajęła Lena Trzyna z Krosna Odrz. przebrana za przesympatycznego kotka, a w kategorii chłopców wygrał Jakub Kowal z Krosna Odrz. w niezwykłym stroju pirata.

Zapraszamy do drugiej edycji naszej zabawy. Tradycyjnie już czekamy na zgłoszenia dzieci w wieku do 10 lat w najciekawszych przebraniach karnawałowych. Pomysłów na niezwykłe kostiumy na pewno nie zabraknie, a jeśli jeszcze powstają one z pomocą babci, cioci lub mamy na pewno warto się nim pochwalić.

Na zgłoszenia czekamy tylko do 5 lutego, do godz. 11.00.
123rf Na zgłoszenia czekamy tylko do 5 lutego, do godz. 11.00.

Na zgłoszenia czekamy tylko do 5 lutego do 11.00. Możecie Państwo sami dopisać swoje dziecko do uczestników na stronach: www.gazetalubuska.pl/malymister lub www.gazetalubuska.pl/malamiss. Wciskacie przycisk „dodaj kandydata”. Użyjcie zdjęcia w dobrej rozdzielczości, wpiszcie krótki opis malucha, z jakiej jest miejscowości oraz podajcie na nasz użytek swoje dane kontaktowe.

Zgłoszenie można przysłać e-mailem na adres: [email protected]. W treści wiadomości wpisując imię i nazwisko, wiek dziecka, miejsce zamieszkania (miejscowość), krótki opis dziecka, imię i nazwisko opiekuna prawnego, numer kontaktowy (koniecznie!, dane tylko do wiadomości redakcji). Pamiętaj, aby dołączyć dobrej jakości zdjęcie dziecka w przebraniu karnawałowym. Głosowanie trwa od 18 stycznia od 9.00 do 9 lutego do 11.59. Głosowanie za pomocą kliknięć potrwa od 18 stycznia od 9.00 do 29 stycznia do 9.00.

red.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.