Wybierz się na bożonarodzeniowy jarmark do Krosna

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
Łukasz Koleśnik

Wybierz się na bożonarodzeniowy jarmark do Krosna

Łukasz Koleśnik

Na ulicach Krosna i Gubina coraz piękniej, a już w sobotę, 12 grudnia, na ulicy 1 Maja w Krośnie Odrzańskim zagości kolorowy jarmark bożonarodzeniowy.

Będzie się sporo działo

Będzie można tam posłuchać muzyki, zobaczyć występy artystyczne, kupić ręcznie robione ozdoby choinkowe oraz skosztować tradycyjnych, wigilijnych smakołyków. W programie m.in.: koncert kapeli Bajer, występy artystyczne przygotowane przez krośnieńskie grupy muzyczne: Perfectly i Nadodrze, a także dzieci ze szkół i przedszkoli. Ponadto rozstawią się stoiska z rękodziełem, ozdobami choinkowymi, upominkami i potrawami. Świąteczny jarmark ruszy o godzinie 14.00 i będzie go można zwiedzać do 18.00.

Różne cudeńka będzie można kupić na jarmarku w Krośnie.
pixabay.com Różne cudeńka będzie można kupić na jarmarku w Krośnie.

Mikołaj odwiedził dzieci z gminy Dąbie

Mikołaj przejeżdżał przez gminę i zostawił prezenty dla dzieci. Wójt Krystyna Bryszewska nie miała innego wyjścia i w miniony piątek przybyła do szkół i przedszkoli wręczyć podarunki, które przekazał Mikołaj. Dzieci otrzymały upragnione prezenty - paczki ze słodkościami, gdy zgromadzeni wysłuchali wierszyków i piosenek w ich wykonaniu.

Lampki już świecą w miastach

W Gubinie świąteczne ozdoby pojawiły się na ulicach kilka dni temu. Wczoraj oficjalnie zostały też uruchomione lampki na choince oraz pozostałe iluminacje w Krośnie Odrzańskim, a stało się to podczas rozdawania prezentów.

Łukasz Koleśnik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.