Wybory 2018. Brat kontra brat, były krytyk PiS-u jedynką PiS-u

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Jarosław Miłkowski

Wybory 2018. Brat kontra brat, były krytyk PiS-u jedynką PiS-u

Jarosław Miłkowski

Siedmiu kandydatów na miejsce przypada w wyborach do rady miasta. Szykują się bratobójcze pojedynki. Na listach PiS-u znaleźliśmy kandydata, który niedawno wzywał Morawieckiego do dymisji, a rząd PiS-u nazywał wariatami. Skrzyknęli się też byli ludzie Jędrzejczaka.

O mandaty radnych ubiegać się będą kandydaci: Kocham Gorzów, Prawa i Sprawiedliwości, Komitetu Wyborczego Wyborców Jacka Wójcickiego, Koalicji Obywatelskiej (czyli PO i Nowoczesnej) oraz komitetu Fani Gorzowa. O tym, że pierwsze cztery komitety z tej grupy będą startowały w wyborach do rady, wiadomo było od dawna. O Fanach Gorzowa dowiedzieliśmy się dopiero pod koniec sierpnia, gdy w gorzowskiej delegaturze Krajowego Biura Wyborczego doszło do rejestracji komitetu.

Kogo wystawiają ugrupowania na pierwszych miejscach swoich list?

Ilu wiceprezydentów jest na listach Fanów Gorzowa?

Kto krytykował PiS, a dziś startuje z ich listy?

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.