Wyglądacie już może pierwszej gwiazdki? Na razie w teledysku pokazał ją Endrju

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Wyglądacie już może pierwszej gwiazdki? Na razie w teledysku pokazał ją Endrju

Jarosław Miłkowski

We wtorek 8 grudnia w kinie Cinema3D odbyła się premiera nowego teledysku Endrju. Gorzowski wykonawca nakręcił go do piosenki na święta.

- To już trzeci teledysk, w którym chcę światu pokazać Gorzów - mówił nam wczoraj Endrju, pochodzący z naszego miasta wykonawca muzyki disco polo. Tuż po południu odbyła się premiera jego nowego klipu „Pierwsza Gwiazdka 2015”. To nowa wersja piosenki, którą Endrju nagrał już trzy lata temu.

Skąd u gorzowskiego wykonawcy sentyment do utworów związanych z Bożym Narodzeniem? - Zawsze chciałem nagrać piosenkę świąteczną - mówi Endrju. Zdjęcia do swojego teledysku nagrywał m.in. w gorzowskim teatrze (są też inne akcenty z Gorzowa, m.in. katedra i bulwar).

Teledysk będzie można zobaczyć w wielu kanałach telewizyjnych, m.in. w godzinach porannych na głównych kanale Polsatu, a także w Polo TV, Power TV, Disco Polo Music oraz iTV. Od teraz do 6 stycznia będzie emitowany też w gorzowskim Teletopie.
Kto nie ma dostępu do tych kanałów albo chce szybciej zobaczyć teledysk gorzowianina, będzie mógł to już niebawem zrobić na profilu Endrju na portalu You Tube oraz na naszym portalu www.gazetalubuska.pl/gorzow.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.