Wygrała pływalnia przy szkole. Na co jeszcze głosowała gmina?

Czytaj dalej
Renata Hryniewicz

Wygrała pływalnia przy szkole. Na co jeszcze głosowała gmina?

Renata Hryniewicz

Mieszkańcy wybrali i już wiadomo, które pomysły będą realizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Pójdzie na to aż pół miliona!

Najwięcej głosów dostała kryta pływalnia w Sulęcinie, a dokładnie - dokumentacja techniczna. Aż 836 mieszkańców chciało, żeby gmina zainwestowała w projekty.

- Kiedy się dowiedziałam, że dzięki głosom mieszkańcom może coś powstać, zagłosowałam. I bardzo się cieszę, że projekt wygrał. Taka pływalnia jest tutaj potrzebna. W końcu nie będziemy musieli jeździć na basen do Międzyrzecza - mówi Karolina Cybulska z Sulęcina. Pływalnia ma być przy szkole im. Polskich Olimpijczyków.

Czytaj więcej:

 • Na jakie projekty głosowali mieszkańcy? 
 • Który projekt zdobył najwięcej głosów?
 • Ilu mieszkańców głosowało?
Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.